Wyposażenie i akcesoria basenowe, chemia basenowa

Niezwykle ważnym elementem naszej oferty są akcesoria basenowe. Stanowią one niezbędny element każdej armatury tego rodzaju. Dzięki nim przez długi czas utrzymasz czystą wodę, pozbawioną niebezpiecznych mikroorganizmów, a jednocześnie zapobiegniesz rozwojowi glonów czy grzybów.

Proponowane przez nas wyposażenie basenowe nadaje się również do sauny, oczka wodnego, stawu czy innego stworzonego przez nas zbiornika. W ofercie naszych akcesoriów znaleźć można między innymi koncentraty zapachowe do sauny, środki likwidujące glony, preparaty zapobiegające rozwojowi bakterii i wiele innych.

Jednocześnie chemia do basenów, którą polecamy nie wpływa negatywnie na organizm człowieka. Nie powoduje alergii, uczuleń i jest delikatna dla skóry.

Nie czekaj! Już dziś zadbaj o swoje zbiorniki, sauny, stawy czy oczka wodne i zapewnij w nich czystą, pozbawioną niebezpiecznych substancji wodę! Jeśli nie wiesz, jaki preparat wybrać, zadzwoń lub napisz do nas! Pomożemy Ci w decyzji doboru najlepszego rozwiązania.

Zobacz nasze realizacje
Nasze mokre wakacje