Zadaszenia basenów

Jeśli zdecydowałeś się na stworzenie wymarzonego zbiornika, warto zainwestować w odpowiednie zadaszenia do basenów. Zapewniają one ochronę przed deszczem i innymi zanieczyszczeniami. Nie jest to jednak jedyny argument potwierdzający zasadność montażu tego rodzaju instalacji.

Dzięki tego rodzaju konstrukcjom można ogrzewać wodę, umożliwić całoroczne kąpiele czy zdalnie sterować całym mechanizmem. W ofercie naszej firmy znaleźć można między innymi zadaszenie:

 

zadaszenia wysokie basenu

Zadaszenia wysokie

Oferujemy wysokie zadaszenia basenów, dzięki którym możliwe będzie stworzenie zamkniętego pomieszczenia, z którego korzystać można przez cały rok – bez względu na warunki zewnętrzne.

Polecamy rozwiązania pozwalające na swobodne przemieszczanie się wokół brzegu, zapewniające czystość wody oraz pływanie i relaks w wodzie zawsze wtedy, kiedy ma się na to ochotę. Oferujemy konstrukcje o standardowych wymiarach, jak również dopasowane pod tym kątem do długości i szerokości posiadanego przez Państwa basenu.

zadaszenia niskie basenu

Zadaszenia niskie

Aby zapewnić wodzie wyższą temperaturę i zapewnić właściwą ochronę zbiornika, warto zainwestować w niskie zadaszenie basenu, które wykonane jest z aluminium lakierowanego i posiada poliwęglanowe pokrycie.

Doskonale chroni wodę przed zanieczyszczeniami, ułatwia utrzymanie zbiornika w dobrym stanie podczas zimy, a przede wszystkim pozwala wydłużyć lato i cieszyć się kąpielą również w chłodniejsze dni. Wysoka jakość wykonania sprawia, że rozwiązanie to jest bardzo wytrzymałe, a do tego prezentuje się niezwykle elegancko.

zadaszenia o średniej wysokości basenu

Zadaszenia o średniej wysokości

Zatrzymaj ciepło i zapewnij sobie wodny relaks nie tylko w sezonie letnim – oto zadaszenia basenów o średniej wysokości, które dzięki zastosowaniu prostej konstrukcji oraz najlepszych materiałów, stanowią doskonałą inwestycję na wiele lat.

Rozwiązania tego typu dodają prestiżu i pozwalają przez dłuższy czas korzystać z basenu. Posiadają strukturę wykonaną z aluminium lakierowanego oraz dach wykonany z poliwęglanu, dzięki czemu chronią przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, a do tego są odporne na działanie promieniowania ultrafioletowego.

system mechaniczny

System mechaniczny

Aby dostępne w naszej ofercie zadaszenia basenów były łatwe w otwieraniu i zamykaniu, polecamy systemy mechaniczne Desjoyaux. Posiadają bardzo wydajne silniki i mogą być stosowanie zarówno w konstrukcjach niskich, jak i o średnich wysokościach.

Mechanizmy cechuje prostota montażu i użytkowania, a także możliwość zainstalowania ich w już istniejących konstrukcjach. Są niezależne, bowiem zasilane przez panele słoneczne i niezawodne na przestrzeni wielu lat. Znacznie ułatwiają korzystanie z basenu, dając możliwość zachowania większego komfortu przez cały czas!

 

Galeria

zadaszenie 1zadaszenie 2zadaszenie 3zadaszenie 4zadaszenie 5zadaszenie 6

Zadaszenie wysokieZadaszenie wysokie tworzy zamknięte pomieszczenie umożliwiające swobodne korzystanie z basenu przez cały rok... Może padać deszcz, śnieg lub wiać wiatr, już nic nie przeszkodzi Wam zanurzyć głowy w wodzie po ciężkim dniu pracy.

Informacje dodatkowe


Dane techniczne


Opcje


Gwarancja


Wskazówki dotyczące użytkowania
Zimowanie - Brak realnej konieczności zimowania basenu.

Utrzymanie/Konserwacja
Należy bezzwłocznie wymieniać wszystkie zniszczone elementy.

Produkty skojarzonePokochasz to miejsce
Zobacz nasze realizacje
Nasze mokre wakacje