FAQ

 1. Dlaczego nasze baseny?

  Korzystamy ze sprawdzonych, nowoczesnych rozwiązań renomowanej firmy Desjoyaux. Stosujemy technologie zapewniające naszym rozwiązaniom trwałość, funkcjonalność i komfort. Dajemy Państwu bardzo szeroki wybór wyposażenia i jesteśmy w stanie dopasować basen ogrodowy do potrzeb każdego – bez względu na wielkość przydomowej przestrzeni czy indywidualnych oczekiwań.

  Jako jedni z nielicznych stosujemy nie posiadające rur systemy filtracji, które nie wymagają budowania dodatkowych pomieszczeń ani przeprowadzania instalacji pod ziemią.

  Działamy kompleksowo – od projektu, do realizacji, służąc naszym Klientom radą oraz dostosowując rozwiązania w pełni indywidualnie do ich potrzeb.

 2. Z czego wykonujemy baseny?

  Do budowy służą nam panele szalunkowe wykonane z polipropylenu zmieszanego z węglanem. Jego wytrzymałość jest zwiększana betonową płytą denną oraz instalacjami zbrojonymi. Dzięki temu uzyskujemy samonośną, odporną na uszkodzenia i korozję konstrukcję.

 3. Jakie rodzaje basenów oferujemy?

  Baseny ogrodowe (zewnętrzne), wewnętrzne oraz publiczne.

  Oferujemy różne rozmiary i głębokości, a także sposoby wykończeń – zarówno jeśli chodzi o zastosowane technologie, jak również obrzeża i plaże. Możemy zrealizować niewielki basen przydomowy, jak również zbudować sporej wielkości pływalnie dla tych, którzy chcą nie tylko zrelaksować się w letni dzień, ale również popływać i popracować nad kondycją.

  Oferujemy rozwiązania zarówno na przydomowe przestrzenie, jak również dla hoteli, pensjonatów czy pływalni publicznych.

 4. Jakie dodatki do basenów oferujemy?

  Korzystając z naszych usług możecie Państwo zamówić zadaszenia (manualne i automatyczne), przykrycia, alarmy, podgrzewacze wody, systemy uzdatniania, odkurzacze, przeciwprądy, a także prysznice słoneczne. Duża różnorodność rozwiązań pozwala nam dopasować je do różnych oczekiwań Klientów.

 5. Czy mogę zamówić basen przez internet?

  Jest to możliwe dzięki formularzowi zamówienia, w którym określacie Państwo swoje potrzeby, a następnie nasi specjaliści przygotowują gotowe rozwiązanie. Wycena jest całkowicie bezpłatna. Czas oczekiwania na odpowiedź trwa maksymalnie 2-3 dni. Jeżeli chcecie Państwo zyskać odpowiedź szybciej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 6. Jaki rozmiar i głębokość wybrać?

  Wielkość basenu jest zwykle uzależniona od ilości miejsca znajdującego się w ogrodzie lub w domu. Najczęściej do celów rekreacyjnych naszym Klientom wystarczają pływalnie o długości do 8 metrów. Co do głębokości – oferujemy rozwiązania od 1,2 do 1,8 m. Te płytsze warto wybrać szczególnie wtedy, gdy z pływalni korzystać będą dzieci.

 7. Gdzie znaleźć miejsce na basen?

  Podczas określania miejsca należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak poziom wód gruntowych, nośność gruntu, rodzaj gleby, a także obecność przebiegających pod ziemią instalacji wodociągowych, elektrycznych itd.

 8. Jak długo trwa budowa?

  Czas wykonania basenu to maksymalnie 14 dni roboczych. Czas ten jest uzależniony od ilości zamówień, sezonu, warunków panujących na zewnątrz, a także wyposażenia, jakie należy dodatkowo zamontować.

 9. Czy nasze systemy pozwalają zachować czystość wody?

  Oczywiście – stosujemy nowoczesny bezrurowy system filtracyjny, a naszym Klientom oferujemy również zadaszenia i przykrycia chroniące przed zanieczyszczeniami z zewnątrz oraz automatyczne uzdatnianie wody (elektroliza). Dzięki temu zabiegi czyszczenia ręcznego są ograniczone do minimum, a Państwo możecie cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem kąpieli.

 10. Jak mogę ogrzać wodę?

  Nasze baseny kąpielowe mogą być wyposażone w pompy ciepła, wymienniki wykorzystujące wodę z obiegu c.o., panele słoneczne, a także elektryczne podgrzewacze przepływowe. Wszystkie systemy są łatwe w obsłudze i niezwykle skuteczne.

 11. Czy mogę użytkować basen również poza sezonem letnim?

  Tak, jeżeli zdecydujecie się Państwo na zadaszenie – polecamy szczególnie wysokie, które pozwala stworzyć dodatkowe pomieszczenie i tym samym prywatną, „otwartą” przez cały rok strefę przydomowego relaksu.

 12. Na jakie akcesoria dodatkowe mogę liczyć?

  Oprócz standardowego wyposażenia oraz techniki basenowej, oferujemy Państwu również testery jakości wody, dysze do hydromasażu oraz oświetlenie podwodne. Tego rodzaju rozwiązania mają na celu zapewnienie Państwu największego komfortu oraz estetyki posiadanego basenu.

 
Zobacz nasze realizacje
Nasze mokre wakacje