Tarasy drewniane, kamienne, z kostki brukowej i desek kompozytowych

Chcąc stworzyć wspaniałe miejsce do wspólnego wypoczynku w ogrodzie, nie można zapominać o tym, aby stworzyć odpowiedni taras – drewniany, kamienny, z kostki brukowej, desek kompozytowych albo innych materiałów. Dzięki odpowiednio dostosowanej i bezpiecznej powierzchni, wypoczynek nad przydomowym basenem będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący.

Komfort nad brzegiem basenu

Nieodłącznym elementem każdego ogrodu, przeznaczonego do wypoczynku jest taras. Nasza firma zajmuje się budowaniem tego rodzaju konstrukcji, dostosowanej do potrzeb klienta w zakresie wyglądu, rozmiaru, jak również materiału, z którego są wykonane.

W naszej ofercie znajduje się między innymi taras:

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów (deski kompozytowe lub kostka brukowa) i maszyn budowa tego rodzaju instalacji jest sprawna. W rezultacie w krótkim czasie będziesz mógł wypocząć na powietrzu, bez wychodzenia poza obszar domu. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą saun i basenów, które można z powodzeniem wkomponować z tworzonymi przez nas konstrukcjami.

Pokochasz to miejsce
Zapytaj o ofertę
Wspaniałe rozwiązanie dla każdego ogrodu, bez względu na aranżację, na jaką się Państwo zdecydują. Drewniane tarasy doskonale wpisują się zarówno w nowoczesne rozwiązania, jak i tradycyjnie zaprojektowane ogrody.
Taka konstrukcja nie tylko wtapia się w przydomową zieleń, ale również tworzy kawałek dodatkowej przestrzeni, z której może korzystać cala rodzina.
Można na nim wypić poranną kawę, zjeść rodzinny obiad czy też urządzić wieczornego grilla, opalanie na tarasie drewnianym jest wyjątkowo przyjemne.  Oprócz niezaprzeczalnych walorów wizualnych taras drewniany ma również wiele innych zalet , może mieć bardzo różną fakturę oraz kolor , jest wytrzymały , drewno  w dotyku jest ciepłe, zatem przyjemnie jest chodzić po nim nawet bosymi stopami, a przy tym nie nagrzewa się tak jak inne materiały co jest bardzo istotne przy basenie , szybko schnie co pozwala na dłuższe użytkowanie tarasu jesienią oraz wczesna wiosna.
Wybór tarasu drewnianego to również stworzenie pewnej całości z otaczającą przyrodą. Poza tym drewno ma wiele zalet i właściwości, które sprawiają, że tarasy drewniane są coraz częściej wybieraną opcją do ogrodów.

Gatunki drewna :
MODRZEW EUROPEJSK, GARAPA, IROKO, MASSARANDUBA, BANGKIRAI, MODRZEW SYBERYJSKI, IPE, MERBAU, OKUME, TATAJUBA, TEAK, WENGE, THERMO DREWNO, JESION, SUCUPIRA, JATOBA, DOUSSIE, CUMARU, BADI
Zapytaj o ofertę
Taras kompozytowy
Deski kompozytowe, nadadzą każdemu tarasowi nowy wymiar. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego połączenia naturalnego drewna i polimeru, powstał zupełnie nowy materiał budowlany - kompozyt łączący w sobie najlepsze właściwości obydwu materiałów z osobna.
Zaleta tarasów z desek kompozytowych jest wygląd  i właściwości zblizone do tarasow z drewna.
Taras kompozytowy nie wymaga impregnacji , oraz jest odporny na wode . Poprzez barwienie kompozytu na etapie produkcji, nie ma konieczności malowania czy barwienia desek Dzięki zastosowaniu  włókien z drewna możemy cieszyć się ciepłem i estetyką, charakterystyczną dla desek drewnianych. Jednocześnie polimer zabezpiecza włókna drewna przed wpływem czynników atmosferycznych i bilogiczną degradacją wynikłą z ingerencji grzybów i szkodników. Największą zaletą systemu desek kompozytowych  jest brak koniczności konserwacji i impregnowania .
Deski kompozytowe wykonane są w 10% z drewna 90% z polimerow (podzial procentowy w zaleznosci od producenta deski)
Zapytaj o ofertę
Taras z płyt kamiennych DESJOYAUX
Taras z plyt kamiennych desjoyaux to idealne rozwiazanie dla uzytkownika basenu , plyty są antyposlizgowe , specjalna porowata struktura sprawia ze plyty nienagrzewaja się przy wysokich temperaturach,  estetyczne wykonanie oraz bogata kolorystyka pozwalaja na indywidualne dostosowanie się do potrzeb inwestora.Plyty wystepuja w formacie 50x50 i grubosci 2,5 cm a także jako obrzeze do basenu. Plyty maja swoje zastosowanie również w ogrodzie na tarasie ,balkonie czy wewnatrz budynku.
Zapytaj o ofertę
Taras z kamienia naturalnego
Bogata oferta plyt z kamienia naturalnego stwarza wrecz nieograniczone mozliwosci aranzacji przestrzeni , rozne wymiary plyt grubosc kolor i faktura pozwalaja na dowolne krztaltowanie otoczenia zgodnie z oczekiwaniami uzytkownika.
Zapytaj o ofertę
Taras z kostki brukowej
Kostka brukowa jest niezwykle trwałym i odpornym na warunki atmosferyczne materiałem, a jej lekko chropowata powierzchnia chroni przed przypadkowym poślizgnięciem się. Dzięki wachlarzowi dostępnych wzorów, kolorów i kształtów idealnie komponować będzie się zarówno w klasycznych, jak w nowoczesnych przestrzeniach.
Tarasy z kostki brukowej nie wymagaja wylewania plyty betonowej co zmniejsza koszty inwestycji dostepne wymiary kostki dochodzace nawet do 90x90 cm pozwola sprostac oczekiwaniom nawet najbardziej wymagajacym klientom.
Zobacz nasze realizacje
Nasze mokre wakacje