Współpraca

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Desjoyaux w Polsce od 1993 roku. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą w zakresie techniki basenowej oraz spa. Zajmujemy się profesjonalną budową basenów zewnętrznych i wewnętrznych, bazując na systemach francuskiej firmy Desjoyaux. W naszej ofercie także znajdują się sauny, wanny spa, specjalizujemy się również w projektowaniu i budowie tarasów z drewna egzotycznego, elewacji, ogrodów zimowych, zadaszeń przesuwnych.

Firma Desjoyaux od 1966 roku oferuje nowoczesne baseny i wanny spa. Aktualnie jej wyroby są dostępne w przeszło 80 krajach świata. Firma zatrudnia ponad 5 tysięcy pracowników i co roku sprzedaje około 15 tysięcy basenów. Desjoyaux to rozpoznawalna międzynarodowo marka, której produkty z roku na rok wybierane są przez coraz więcej klientów – do ogrodów, hoteli, pensjonatów czy centrów spa.

Poszukujemy potencjalnych partnerów, aby poszerzyć sieć sprzedaży produktów Desjoyaux. Bycie partnerem Desjoyaux to prestiż i przyszłościowa inwestycja, a także opłacalna komercjalizacja pełnej gamy produktów takich jak urządzenia przeznaczone do relaksu, gry wodne, środki do uzdatniania wody, dekoracje do ogrodów, wyposażenie basenów. Partnerzy należący do ekipy Desjoyaux mogą korzystać także z pełnego wsparcia handlowego, bogatej wiedzy, atrakcyjnych warunków i cen, pomocnych narzędzi zarządzania, szkoleń i narzędzi promocyjnych. Uzyskują także wyłączność produktów i konkretnych usług na danym terenie.

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące współpracy i prześlemy niezbędne materiały reklamowe dotyczące basenów i wanien spa.

Zapraszamy serdecznie!