Baseny kąpielowe, ogrodowe i przydomowe

Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii oraz wysokiej estetyki możemy zaproponować Państwu nowoczesne baseny ogrodowe (zewnętrzne), będące idealnym uzupełnieniem terenu posesji, wewnętrzne, które umożliwiają całoroczne kąpiele we własnym domu, a także zbiorowe – do użytku publicznego.

W czym tkwi ich wyjątkowość? Powstają w oparciu o szalunek aktywny z polipropylenu, który jest wypełniony betonem, a także systemy filtracji, nie wymagające dodatkowych rur czy instalacji. W efekcie powstają trwałe i komfortowe baseny kąpielowe, które umilą czas każdemu – bez względu na potrzeby i gusta. Jeżeli dodamy do tego różne wymiary, kształty oraz wiele opcji dodatkowych, otrzymamy prawdziwe centrum rozrywki i rekreacji – w domu, hotelu czy pensjonacie.

Najważniejszy dla nas jest Klient i każde rozwiązanie dopasowane jest do jego indywidualnych potrzeb – wystarczy wysłać zapytanie ofertowe albo skontaktować się z nami telefonicznie. Zapewniamy szybką odpowiedź, bezpłatną wycenę i basen wykonany na miarę – zarówno pod kątem estetyki, jak i funkcjonalności.

baseny ogrodowe zewnętrzne

Baseny zewnętrzne ogrodowe

Doskonale dopasowane do otoczenia i będące kluczowym elementem ogrodu. Piękne, nadające każdej posesji ekskluzywny charakter. I w końcu pozwalające cieszyć się błogim relaksem, nie tylko w sezonie letnim. Nasze baseny przydomowe to ogromna różnorodność kształtów i wykończeń, wiele akcesoriów i piękno, które zachwyci każdego. To Państwo określacie typ zadaszenia, umożliwiając sobie czerpanie kąpieli nie tylko latem, wybieracie płytki lub kamienne obrzeża do wykończenia przestrzeni przybasenowej i korzystacie z najlepszego systemu filtracyjnego, dzięki któremu wskakiwać będziecie zawsze do czystej wody... Od projektu, do budowy!

baseny wewnętrzne

Baseny wewnętrzne

Propozycja dla osób, chcących podarować sobie odrobinę luksusu we własnym domu. To rozwiązanie dopasowane do oczekiwań, które pozwoli spełnić głęboko skrywane marzenia o własnej, dyskretnej strefie SPA, osobistym wodnym salonie. Taki basen kąpielowy pozwala czerpać orzeźwiające kąpiele przez cały rok, jest łatwy w utrzymaniu, a przy tym jest uniezależniony od wszelkich wpływów pogodowych. Również w tym wypadku opcji, według których możecie Państwo zlecić nam wykonanie swojego idealnego basenu, jest bardzo wiele. Zadbamy o to, aby sposób wykończenia, a także dodatkowe funkcje spełniły wszelkie oczekiwania – zarówno te estetyczne, jak i typowo użytkowe.

baseny publiczne

Baseny publiczne

Polecamy nie tylko baseny ogrodowe, ale również pływalnie do użytku zbiorowego, które spełniają wszelkie wymagania związane z higieną i bezpieczeństwem. To rozwiązania idealne dla luksusowych hoteli, przyjaznych gościom pensjonatów oraz kompleksów wodnych, które nie boją się stawiać na nowoczesne rozwiązania. Stosujemy nowatorskie rozwiązania, by wykonać projekty idealnie odpowiadające Państwa potrzebom. Wykorzystujemy technologie ułatwiające utrzymanie czystości basenu, a także systemy filtracyjne, dzięki którym użytkownicy zawsze będą cieszyli się czystą wodą. No i oczywiście styl wykończenia – dopasowany do architektury i podwyższający standard każdej przestrzeni...

 

Podstawowe zalety basenów Desjoyaux

Informacje dodatkowe

Technologia


     
Liner jest wysokiej jakości wykończeniem niecki, zapewnia szczelność basenu i jest doskonały w użytkowaniu. Całkowita niezależność od struktury i obrzeża sprawia, że jeśli zajdzie taka potrzeba, liner może być bardzo łatwo szybko wymieniony, ograniczając tym samym koszty do minimum.
W basenach kąpielowych Desjoyaux najczęściej stosowany jest liner w kolorze niebieskim, który dobrze wygląda prawie w każdym otoczeniu i podkreśla naturalny wygląd wody w basenie. Zdarza się jednak, że inny kolor lepiej pasuje do sytuacji geograficznej lub po prostu bardziej się podoba klientowi tak więc w ofercie Desjoyaux jest pełna gama kolorów linerów o grubości 0,75mm, oraz borderów do wykończenia linera na poziomie linii wodnej.
W jaki sposób połączyć szybką konstrukcję z trwałą niezawodnością i swobodą w kreowaniu kształtu wymarzonego basenu?
Koncepcja szalowanej niecki Desjoyaux znana jako „Trwały Szalunek aktywny” rozwiązuje tę zagadkę.
Kształt i rozmiar basenu wyznacza  seria połączonych paneli tworzących „trwały szalunek aktywny” niecki”...  Ten wyjątkowy proces zapewnia że basen jest mocny i długotrwały, oferując jednocześnie swobodę w jego projektowaniu; technika montażu zwiększa wytrzymałość basenu poprzez tworzenie zbrojonej, betonowej płyty dennej oraz instalację zbrojonych, wypełnionych betonem ścian jednocześnie. Basen Desjoyaux jest nierdzewną, utrzymującą się samodzielnie, jednolitą konstrukcją.

Nasze panele szalunkowe są wytwarzane z odzyskiwanego w procesie recyklingu polipropylenu zmieszanego z węglanem. W końcowej fazie recyklingu z tego materiału tworzona jest wytrzymała struktura. Przetwarzanie odpadów w źródło przyjemności jakim jest basen Desjoyaux jest spełnieniem marzeń.

Każdy basen jest posiada 10-letnią gwarancję obejmującą materiał i prace instalacyjne.

Gotowe schody do wszystkich basenów. Dostępne w pięciu kolorach. Białym, bezowym jasno niebieskim, zielonym morskimi, błękitnym.

Wygodne bezpieczne estetyczne. To relaks dla całej rodziny.

Płytki wykończeniowe obrzeża mocowane są na wieńcu górnym ścian niecki przy użyciu kleju do glazury lub cementu. Wykonane są z konglomeratu kamienno-wapiennego i dzięki pierwszej klasie trwałości i charakteryzują się: odpornością na wodę agresywną, nie nagrzewają się od słońca (baseny zewnętrzne) , mają właściwości antypoślizgowe, są mrozoodporne.

Produkowane są przy użyciu techniki formowania z rantem antyrozbryzgowym o zaokrąglonym kształcie co gwarantuje wygodę siedzenia. Dzięki temu , że zalecamy przy okazji betonowania basenu wypuszczenie ze ścian prętów zbrojeniowych, wykonana wokół basenu posadzka będzie bardzo stabilna.
Koncepcja filtracji Desjoyaux w systemie „bez rur” opracowana pierwotnie , aby uprościć instalację i zredukować ryzyko przecieku dzisiaj ułatwia użytkownikom życie oferując basen prosty w obsłudze oraz korzyści z ciągłych innowacji systemu. Kompaktowa grupa filtrująca gwarantuje czystość wody przy jednoczesnym ograniczeniu środków chemicznych.

System filtracji Desjoyaux eliminuje wszelkie instalacje hydrauliczne znajdujące się pod ziemią, wykluczając tym samym ryzyko przecieków. Woda z basenu oczyszczana jest w krótkim, zamkniętym obiegu wody. Zassana przez skimmer woda trafia do kieszeni filtracyjnej wyłożonej wkładem ze specjalnej włókniny i po oczyszczeniu zostaje ponownie wprowadzona do basenu przez wbudowane w grupie dysze. Wkład filtra zatrzymuje zanieczyszczenia rzędu 6 mikronów.

W zależności od wielkości i przeznaczenia basenu stosuje się grupy i panele filtrujące o różnych kształtach i wydajności od 18 do 50m3/h. Możliwe jest wyposażenie grupy w tzw. przeciwprąd, jak również w systemy podgrzewania wody basenowej i hydroterapii. Standardowo filtry wyposażone są w oświetlenie halogenowe z opcją reflektorów led z funkcją zmieniającą barwy.

Galeria

basen 1basen 2basen 3basen 4basen 5
Pokochasz to miejsce
 
Zobacz nasze realizacje
Nasze mokre wakacje