O firmie

Firma API od 1993 roku jest wyłącznym przedstawicielem Desjoyaux w Polsce. Oferujemy baseny, wanny spa, sauny, a także naszą specjalnością jest budowa tarasów, ogrodów zimowych i zadaszeń przesuwnych.
 
Desjoyaux to od 1966 roku największy producent basenów w Europie. Firma aktualnie oferuje swoje baseny w przeszło 80 krajach na całym świecie i stale rozbudowuje swoją sieć sprzedaży. Fabryka Desjoyaux zlokalizowana jest w La Fouillouse, gdzie co roku powstaje około 15 tysięcy basenów.

Baseny Desjoyaux to innowacyjna technika bazująca na szalunku aktywnym z polipropylenu, który jest wypełniony betonem zbrojonym. Taka konstrukcja jest wyjątkowo trwała, mrozoodporna, samonośna i odporna na ruchy gruntowe. W basenach Desjoyaux stosowane są także zaawansowane bezrurowe systemy filtracji, które nie wymagają budowy dodatkowej instalacji wodno-kanalizacyjnej, są bardziej oszczędne i ciche.

Firma Desjoyaux daje 10 lat gwarancji na konstrukcję ścian basenów, konstrukcję jednostek filtrujących oraz 2 lata gwarancji na pompy.

fabryka francja


W naszej ofercie znajdują się usługi projektowania basenów kąpielowych w systemie Desjoyaux, ich budowa oraz serwis. Dbamy również o całą strefę komfortowego wypoczynku naszych klientów, projektując i konstruując spa, sauny, kominki do ogrodów. Dostarczamy także meble ogrodowe i oświetlenie zewnętrzne idealne do ozdoby przestrzeni wokół basenu i na tarasie.


Mamy wieloletnie doświadczenie, tworzymy zgraną i kompetentną ekipę specjalistów w dziedzinie techniki basenowej i spa. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego zaplecza naszym klientom zapewniamy stale obsługę na najwyższym poziomie w realizacji nawet skomplikowanych projektów. Świadczymy usługi serwisowe, dlatego w razie jakichkolwiek problemów z basenem, sauną lub wanną spa, jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Specjalizujemy się także w pracach budowlanych – projektujemy i konstruujemy elewacje drewniane, wykonujemy tarasy z drewna egzotycznego i kamienia naturalnego. Przygotowujemy również efektowne ogrody zimowe, praktyczne zadaszenia przesuwne, sprzedajemy rolety i plandeki przeciwsłoneczne na wymiar.

Przyjmujemy zlecenia od klientów z całej Polski. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!


API WARSZAWA
ul. Warszawska 30
05-805 Otrębusy

tel. 22 758 95 21
kom. 601 31 74 75