Serwis i naprawa basenów

API to nie tylko projektowanie i budowa, ale również kompleksowy serwis basenów – gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze usługi dotyczą wszystkich dostępnych w ofercie produktów, a dostęp do oryginalnych części zamiennych sprawia, że realizujemy zlecenia Klientów szybko oraz zgodnie z oczekiwaniami. Dzięki odpowiedniemu zapleczu i kadrze wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w każdej sytuacji.

Szeroki zakres działań

Kompleksowa naprawa basenów jest możliwa dzięki dużej wiedzy naszych pracowników, którzy są podstawą rozwoju firmy API. Dzięki ciągłemu doskonaleniu kadry inżynieryjno-technicznej, uczestnictwie w kursach i szkoleniach organizowanych przez producentów urządzeń, a także dostępu do najlepszych rozwiązań marki Desjoyaux, jesteśmy w stanie działać skutecznie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sytuacji, gdy nie jesteście w stanie poradzić sobie z usterkami urządzeń basenowych.

Naprawiamy:

Zapewniamy nie tylko naprawy basenów, ale również kompleksowe usługi wszystkim posiadaczom saun, wanien, akcesoriów, zadaszeń i wszystkich innych rozwiązań dostępnych w naszej ofercie.

Najważniejszy? Komfort Klienta

Oferujemy Państwu dostęp zarówno do oryginalnych części zamiennych, jak również środków czyszczących czy dezynfekujących. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim Klientom możliwości komfortowego korzystania z przydomowych pływalni oraz ich odpowiedniego przygotowania do użytkowania w sezonie.

Nasi pracownicy są również do dyspozycji jeżeli chodzi o bieżące wątpliwości i pytania – wystarczy skontaktować się z nami, a rzetelnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania dotyczące eksploatacji i pomożemy w rozwiązaniu problemów.

Nasz serwis basenów dotyczy Klientów z całej Polski – pomożemy Państwu bez względu na to, w którym miejscu się znajdujecie.

Usługi:

Pokochasz to miejsce
Zobacz nasze realizacje
Nasze mokre wakacje