Projektowanie basenów

Wspólnie z Desjoyaux pragniemy zapewnić Państwu wakacje w Waszym własnym domu. Aby było to możliwe i abyście cieszyli się wspaniałym wypoczynkiem na swojej posesji, niezbędne jest profesjonalne projektowanie basenów, stworzonych zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami przyszłego użytkownika.

Wykonujemy projekty:

Chcąc stworzyć Państwu wyjątkowe miejsce relaksu, aranżujemy również wnętrza, dbając o jak najbardziej odpowiednie wyposażenie strefy SPA. Opieramy się na swoim doświadczeniu, dużej wiedzy, a także oczekiwaniach Klientów, wybierając odpowiednie rozwiązania, technologie, urządzenia i metody działania.

Nasza realizacja inwestycji jest kompleksowa – od koncepcji, aż do realizacji.

Po wykonaniu projektu basenu, przedstawieniu propozycji Klientowi i jej akceptacji, przechodzimy do budowy – o procesie powstawaniu zbiornika możecie również przeczytać Państwo na naszej stronie.

Budowa basenów prowadzona jest przez wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy tworzą rozwiązania zgodnie z przyjętą koncepcją, zamieniając marzenia Klienta w luksusową rzeczywistość. Zgłoś się i powiedz nam czego potrzebujesz – to wystarczy...

Etapy projektowania i wykonania

Po przedstawieniu nam swoich potrzeb, przechodzimy do pierwszego etapu realizacji, a więc projektowania basenu. Jest to proces, w którym angażujemy naszą kreatywność i poszukujemy rozwiązań, mogących spełnić Państwa potrzeby.

  1. Koncepcja – wielkość, kształt, głębokość, styl i rodzaj wykończenia, dodatkowe wyposażenie... Wszystkie te elementy łączymy w całość niczym puzzle, tak aby powstała całość zgodna z potrzebami zamawiającego.
  2. Przedstawienie Klientowi koncepcji – na tym etapie zamawiający zapoznaje się z naszą propozycją. Może już teraz zaakceptować projekt albo poinformować nas o elementach, które są niewłaściwe i które należałoby zmienić. W przypadku gdyby koncepcja nie była w stu procentach odpowiednia, mają miejsce...
  3. Poprawki – poddajemy korekcie elementy wskazane przez Klienta i wybieramy rozwiązania, mające na celu spełnienie jego oczekiwań.
  4. Przedstawienie projektu końcowego – to w oparciu o niego będą prowadzone prace budowlane. To koncepcja w stu procentach zgodna z oczekiwaniami Klienta, która przedstawia ostateczny kształt basenu.
  5. Przystąpienie do budowy i budowa – wszelkie prace związane z wykonawstwem i wykończeniem. Proces ten trwa maksymalnie 14 dni roboczych, a jego długość uzależniona jest przede wszystkim od stopnia skomplikowania konstrukcji oraz ilości zastosowanych opcji dodatkowych.
  6. Oddanie do użytkowania – najbardziej przyjemny moment, a więc zakończenie prac, napełnienie niecki wodą i... pierwsze zanurzenie!

Projektowanie basenów w firmie API odbywa się w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie pracowników, a także technologie tworzone przez renomowanego producenta Desjoyaux.

Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Projektowanie basenów jest bardzo istotne, bowiem na tym etapie powstaje koncepcja, będąca odzwierciedleniem przyszłego wyglądu oraz funkcjonalności basenu. Aby dać Państwu możliwość pełnego zrealizowania posiadanych marzeń i stworzenia w swoim ogrodzie lub domu wymarzonej strefy relaksu, polecamy na etapie projektowania wybór dodatkowych elementów:

W celu poznania pełnych możliwości, zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego albo przy pomocy formularza kontaktowego.

Projekt gwarantujący komfort!

Projektowanie basenów pozwala nam tworzyć rozwiązania wyjątkowe, niebanalne i dające Klientom luksus – zarówno w domu, ogrodzie, hotelu, jak też innych miejscach. Wysoka trwałość, estetyka, ogrom możliwości oraz satysfakcja – to wszystko tworzy całość, która wpływa na zadowolenie naszych Klientów już od tylu lat.

Zapraszamy do owocnej współpracy – od projektu, po budowy!

Pokochasz to miejsce
Zobacz nasze realizacje
Nasze mokre wakacje