Zadaszenia niskie

Koniec lata oznacza dla wielu pożegnanie się na niemal rok ze swoim basenem oraz konieczność zabezpieczenia go na okres jesienno-zimowy przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych i niskiej temperatury. Jest jednak alternatywa w postaci zadaszenia basenów, dzięki którym możliwe jest korzystanie z przydomowej pływalni nawet wtedy, gdy na zewnątrz wieje wiatr albo pada deszcz

Nasza firma, korzystając z nowoczesnych rozwiązań, oferuje zadaszenia stabilne i estetyczne, które wykonujemy zarówno w przypadku budowy nowego basenu, jak również dla posiadanych już przez Państwa rozwiązań.


Zadaszenia niskie

Solidna i prosta konstrukcja

Nasze zadaszenia basenów cechuje przede wszystkim prostota, dzięki czemu jest to konstrukcja niezwykle wytrzymała i wykonywana w krótkim czasie. Prostota idzie w parze z wysoką jakością wykonania – do budowy wykorzystujemy lakierowane aluminium oraz pokrycie poliwęglanowe, chroniące przed promieniowaniem ultrafioletowym. Jest to doskonały sposób na skuteczną ochronę przed warunkami pogodowymi, a także utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz.

Zalety

Galeria

zadaszenie 1zadaszenie 2bzadaszenie 3zadaszenie 4
 
Zobacz nasze realizacje
Nasze mokre wakacje