Zadaszenia wysokie

To propozycja skierowana do wszystkich marzących o prywatnym pomieszczeniu do pływania, w którym relaksować można się przez cały rok, nie zważając na niesprzyjającą pogodę czy to, że właśnie skończyło się lato. Budujemy wysokie zadaszenia basenów, tworzące bezpieczną i komfortową strefę dla użytkowników, a także zapewniając wodzie czystość oraz idealną temperaturę. Decydując się na tego typu zadaszenie, zapewniacie sobie Państwo dodatkowe pomieszczenie, które dla wielu jest dużo bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem niż np. zimowy ogród.


Zadaszenia wysokie

Dużo miejsca i prywatna strefa rekreacji

Wysokie zadaszenia basenów to tak naprawdę nowe pomieszczenie, którego centralnym punktem jest nasza pływalnia. Użytkownicy mogą swobodnie się przemieszczać, rozłożyć leżak i spotkać się w większej grupie osób, a miejsca i tak nie zabraknie. Jest to najbardziej prestiżowe rozwiązanie tego typu, które nie ogranicza przy tym możliwości związanych z letnim opalaniem – nic nie stoi na przeszkodzie, by w przypadku dogodnych warunków atmosferycznych rozsunąć dach i odpoczywać pod gołym niebem.

Wielkimi zaletami tego typu zadaszeń basenów są ich wytrzymałość i trwałość, które wynikają z zastosowania termolakierowanej konstrukcji aluminiowej, poliwęglanu, szkła hartowanego oraz stalowych mocowań. Dzięki temu na długi czas zapewnicie sobie Państwo możliwość komfortowego i bezpiecznego korzystania z przydomowej strefy rekreacji.

Zalety

Galeria

zadaszenie 1zadaszenie 2bzadaszenie 3bzadaszenie 4bzadaszenie 5bzadaszenie 6bzadaszenie 7bzadaszenie 8bzadaszenie 9bzadaszenie 10bzadaszenie 11bzadaszenie 12bzadaszenie 13bzadaszenie 14bzadaszenie 15bzadaszenie 16bzadaszenie 17
 
Zobacz nasze realizacje
Nasze mokre wakacje